System:
Osób: 53
Czas: 02:03:35 (+0200)
Moduły: forum, galeria, mainpage
Wersja: 170906.1437

Forum Ogłoszenia (66):
25.02, 13:48
FORUM INTERNETOWE Mensy Polskiej (piotrp..1..bogdank)
25.08, 16:58
Lista GR-Szczecin (piotrp)
19.08, 11:43
Sierpniowe spotkanie GR Region Zachodniopomorski (piotrp)
16.09, 21:25
Spotkanie Pl-De w Szczecinie (cichy1024..2..gina)
05.04, 20:09
Spotkanie w Słubicach (cichy1024..13..cichy1024)
« Strona główna

#320. (cichy1024) - Walne 2011
Przekazuję wiadomość od Moniki Pecio:

QUOTE

Cześć,

Podczas ostatniego zjazdu MP zobowiązałam się, że w lipcu poszukam miejsca na następny rok.

Sprawdziłam kilkadziesiąt portali, obejrzałam strony około 200 ośrodków. Idealnych, jak wiadomo, nie ma. Celowo rozszerzyłam nieco zakres poszukiwań; uważam, że można rotacyjnie zmieniać region i w ten sposób dawać szansę na przyjazd również nowym osobom. Dojazd najczęściej jest słaby, ale wiemy już, że niezmotoryzowani Mensanie mogą być wyławiani po drodze z okolicznych stacji PKP i dostarczani bezpiecznie na miejsce.

Rozmawiałam z większością ośrodków, które mnie wstępnie zainteresowały. Z WSZYSTKIMI bez wyjątku można negocjować warunki pobytu, z wieloma nawet dość mocno.

Pozwolę sobie tutaj powtórzyć coś, co jest dla mnie istotne. Otóż myślę, że Mensanie podczas corocznego zjazdu nie muszą integrować się przede wszystkim w ośrodku, i to przede wszystkim nad grami planszowymi. Mensa powinna być czymś więcej niż tylko klubem towarzyskim. Dlatego naprawdę bardzo się cieszę, że w tym roku można było zarówno się czegoś dowiedzieć, jak i nauczyć się coś robić. O to chodzi! A poza tym samo integrowanie się może też przecież polegać na wspólnej jeździe konno, obejrzeniu muzeum zabawek czy na zwiedzaniu okolicznych jaskiń - stąd krótkie informacje o atrakcjach wybranego miejsca.

Pod tym linkiem zamieściłam plik z propozycjami:
<a href='http://team.pld-linux.org/~duddits/files.php' target='_blank'>http://team.pld-linux.org/~duddits/files.php</a>

Od razu zaznaczę, że wyjątkowo tym razem nie oczekuję niekonstruktywnej krytyki czy nieśmiesznych i/lub nic nie wnoszących komentarzy (załóżmy w tym celu inny wątek i tam psioczmy do woli). Jest lato, bądźmy dla siebie mili.

Natomiast wszystkich potencjalnie zainteresowanych przyszłorocznym zjazdem proszę o przysłanie krótkiego maila z wyborem trzech ośrodków, które najbardziej Wam się podobają. Kolejność wyboru istotna. Na maile bedę czekać ok. 10 dni, czyli do ok. 11 sierpnia.

Kiedy będę dysponować ostateczną wspólnie przefiltrowaną listą 3-5 ośrodków, przekażę ją zarządowi MP z prośbą o poddanie pod oficjalne głosowanie (druk w biuletynie, podanie na wszystkich listach, zbieranie głosów mailowe, z podaniem numeru legitymacji). Michał Sochacki ma już zapewne swoją listę (prosił o nią jakiś czas temu), będzie mógł więc ją uzupełnić o tę, do której przygotowania ja się zobowiązałam.

Wiem, że mogę dostać zarówno 3-4 maile, jak i kilkadziesiąt. Rzecz w tym, że im więcej ich będzie, tym bardziej ośrodek będzie 'dopasowany'.

Zaloguj się aby przeczytać komentarz do tego tematu.
Galeria:
Zdjęć: 94
Albumów: 14
Komentarzy: 29

Na forum:
Tematów: 335 (ostatnio 0)
Wiadomości: 4724 (ostatnio 0)
Najnowsze: 17.10, 08:49 (martao)

Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
Home | Home
Sklep komputerowy
| Taniec [x]